Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

rules

 


1. - Snažte se posílat své komentáře do příslušné kategorie.

 

2. - Jakýkoliv spam se netoleruje! Uživatel bude okamžitě potrestán.

3. - Stejně tak sprostá slova, sexuální harašení, drogy, urážky a agresivní chování má za následek okamžité zabanování bez výjimek.
 

4. - Respektujte právo každého na vyjádření svého názoru v rámci slušného chování.

5. - Nesnažte se hledat, ani propagovat nic, co by mohlo ohrozit portál SP a je v rozporu se zákony České i Slovenské republiky.

 

6. - Než cokoliv zveřejníte, zkontrolujte si to po sobě!

 

8. - Je zakázáno si dávat do podpisu ve fóru nebo webu, avatari obrázky/text sexuálního materiálu, v opačném případě ban!


9. - Jednání v rozporu s pravidly portálu na webu může mít za následek trest i na serveru, rovněž opačně!

 

 

 

Tato pravidla platí pro herní server s IP: play.gameboss.cz:7780
 
na posledy aktualizováno:30.8.2012 


 

 


Chat
1. - V chatu se musíte ke všem členům (obzvláště k administrátorům) chovat dle zásad slušného chování a dobrých mravů! Tzn. nesmíte být vulgární a spamovat. Nabídka/poptávka služeb se píše do /inzerat.

2. - Veškeré nemorální a protizákonné názory vůči lidským rasám, náboženstvím a etnikům jsou zakázané!

3. - Je přísně zakázáno propagovat stránky, či zprávy, které by mohly bezpečnostně či morálně narušit správný chod serveru a spokojenosti uživatelů!

4. - Nikdy nežebrejte o zvýhodnění od administrátorů - každý hráč si své skóre nahrává poctivě!

5. - Přísný zákaz řádkovat (posouvat zprávu několika mezerami), napodobovat informační hlášení módu/serveru a zneužívání příkazů!

6. - Je přísně zakázáno se pokoušet o jakýkoliv podvod týkající se v projednávání s administrátory portálu.

7. - Hlavní administrátoři si vymezují právo k jakékoliv manipulaci s Vaším herním účtem.


Server
1. - Je zakázaný vstup s vulgárním nick-name nebo napodobeninou administrátora.

2. - Za jakékoliv přidané zvýhodnění (Cheaty, Cleo, módy,...) do originální hry můžete být tvrdě potrestáni!

3. - Snaha o hacking a zatěžování serveru vysokým pingem, či floodem je bez okolností tvrdě banaván!

4. - Je povoleno blokovat a zároveň zakázáno úmyslně ničit cizí auta na gang závodech. Na klasických závodech nesmíte blokovat, ani úmyslně ničit cizí auta!

5. - Respektujte ustanovená pravidla administrátorů na akcích/mimo akce je-li jejich jednání adekvátní a není v rozporu s pravidly portálu.

6. - Nalezenou chybu v módu/serveru bez prodlení nahlašte! Neučiníte-li tak, může Vám být v závislosti na zneužití a závažnosti nenahlášené chyby udělen postih!

7. - K nahlášení porušení pravidel používejte, avšak nezneužívejte /report, v případě zvýhodnění /cheat! Stane-li se, že zpozorujete chování, či konání v rozporu s pravidly portálu u některého z členů administračního týmu, nebo člena některého z gangu, jste taktéž povinni toto jednání bez otálení nahlásit do patřičných fórových sekcí. Za porušení pravidla na webu můžete dostat zablokování i na serveru, totéž platí i v opačném případě.

8. - Podrobná kritéria k trestům pro gangy hledejte ve fórové sekci Stížnosti na gangy.

9. - Zákaz používat AFK/ESC před smrtí a na akcích (nenapsal-li administrátor jinak).

10. - Budete-li okradeni, máte právo se dožadovat vrácení ukradené věci a zároveň můžete navrhnout trest pro lupiče. 

11. - Je zakázáno provádět Spawn kill/Blokovat Spawn. Pokud probíhá válka o území (/warzone) u některého z gang sídel, je spawnkill pro členy válčících gangů povolen z taktických důvodů. Toto je trestáno jailem ( do vezení ) nebo varem ! A pri opakovaní banem !

 

12. - Pokud vám bude administrátor donášet informace z admin pokecu a vy ho nenahlásíte, můfžete být permanentně zabanováni.   
 
13. - Dále se zakazuje obchodovat s reálnými penězi jinak, než formou koupi prémiového účtu na našem serveru (posílat sms za VIP výhody na jiných hrách, webech, serverech apod.). Zakazuje se také jakkoliv obchodovat s herními účty.

 

14. - Administrátor si vyhrazuje Vám udělit 5 hodinový ban za narušení akce. Pokud se bude jednat o zničení akce bude Vám udělený ihned 50 hodinový ban.


 
TOPlist